Dzieci, młodzież

Od wielu lat przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Ozorkowie odbywały się lekcje religii prowadzone przez proboszcza Parafii ks.dr Marcina Undasa, zajęcia Klubu Dobrej Nowiny organizowane przez pracownika MED-u panią Monikę Stępień oraz wakacyjne i zimowe tygodniowe spotkania dla dzieci z udziałem wolontariuszy. W ciągu tych wszystkich lat spotkania odbywały się w sali parafialnej, w Szkole Podstawowej nr 4, w Miejskim Ośrodku Kultury oraz na świeżym powietrzu. W czasie zajęć wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, uczyli się nowych pieśni, wersetów biblijnych, brali udział w konkursach i mogli usłyszeć ciekawe historie biblijne.

Nie byłoby to możliwe bez hojności darczyńców z Ozorkowa i z Polski. Dziękujemy wolontariuszom, którzy od roku 1989 pomagali nam w organizowaniu zajęć. Wszystkie zajęcia były i są organizowane nieodpłatnie dla dzieci i młodzieży niezależnie od przynależności wyznaniowej.

Obecnie Klub Dobrej Nowiny prowadzony jest w sali parafialnej w budynku ul. Średnia 1 (wejście od szczytu) w każdą sobotę w godzinach od 10:30 do 12:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

 

linia_03

 

 

 

  •