Aktualności


W związku z ogłoszeniem przez premiera RP zagrożenia epidemiologicznego w naszym państwie, Rada Parafialna Kościoła E-A w Ozorkowie postanowiła zawiesić nabożeństwa aż do odwołania.


Zapraszamy do udziału w transmisjiach internetowych z nabożeństw Parafii E-A w Wiśle Malince w każdą niedzielę o godz.10:1526 kwietnia został uruchomiony nowy portal o charakterze publicystyczno-edukacyjno-informacyjnym, który będzie uzupełnieniem oficjalnej strony Kościoła.


Diecezjalne Nabożeństwo Pamiątki Reformacji – 31.10.2018 r.

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ozorkowie zaprasza na Diecezjalne Nabożeństwo Pamiątki Reformacji w środę dnia 31 października 2018 r. o godz. 17.00 w kościele Dwunastu Apostołów Jezusa Chrystusa w Ozorkowie ul. Zgierska 2. Nabożeństwo będzie transmitowane przez Drugi Program Telewizji Polskiej TVP 2 . Uczestników Nabożeństwa prosimy o przybycie do kościoła na godz. 16.30.

PROŚBA

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ozorkowie zwraca się z uprzejmą prośbą do osób w posiadaniu których znajdują się stare zdjęcia i dokumenty dotyczące dziejów ( historii ) Parafii E-A w Ozorkowie i Parafii E-A w Łęczycy. Oryginalne dokumenty zwrócimy po zeskanowaniu. Za pomoc w gromadzeniu pamiątek przeszłości bardzo dziękujemy.


wypozyczalnia

Cennik wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego Diakonii Diecezji Warszawskiej Parafii Ewang.-Augsb. w Ozorkowie znajduje się tutaj. Kontakt w Ozorkowie – tel. 510-669-951


http://biblianacodzien.pl/